https://www.info-plzen.cz/odpadyplzen

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

Likvidace odpadu a suti

Vyklízecí práce:
Zajistíme pro Vás vyklizení půdy, sklepa i celého rodinného domu a kanceláří. Provedeme nakládku i odvoz odpadu, starého nábytku a nepotřebných věcí.

Odvoz suti, štěrku a písku:
Plánujete rekonstrukci domu či bytu? Dle Vašich požadavků přistavíme a odvezeme odpovídající kontejner na suť. Přivezeme Vám i písek, štěrk a ostatní stavební materiály.

Odvoz bioodpadu:
Bioodpad tvoří významnou část komunálního odpadu. Pro obce nabízíme smluvní i praktickou pomoc při řešení nakládání s bioodpadem dle novely zákona o odpadech. Pro jednotlivce i firmy nabízíme odvoz větví i trávy, disponujeme štěpkovačem na větve do průměru 15 cm.

Přistavení kontejneru:
Nabízíme 4 typy kontejnerů o objemech 3, 6, 9 a 12 m3, nosnost nákladu maximálně 5 tun, viz. foto níže. Kontejner přistavíme ve Vámi určený čas a po dohodě s Vámi zajistíme odvoz na skládku.

Hydraulická ruka a drapák:
V oblasti nákladní přepravy se k efektivní manipulaci s nákladem využívá hydraulická ruka, která je součástí výbavy našeho vozidla a velmi usnadňuje práci s přepravovaným nákladem. Nosnost ruky je 1 tuna, vedle vozidla 2 tuny. Dosah hydraulické ruky je 7 metrů. Pro manipulaci se sypkými materiály jako je písek, štěrk apod. se využívá drapák.

Štěpkování a prodej štěpky:
Nabízíme možnost štěpkování větví přímo na Vaší zahradě. Disponujeme štěpkovačem značky Laski, kterým můžeme drtit větve až do průměru 15 cm.

Štěpku si u nás můžete i zakoupit, volně ložená štěpka je vynikající pro zahradní účely. Používá se k pokrytí okrasných záhonů, zabraňuje rozrůstání plevele a udržuje vlhkost v půdě. Chrání půdu před vysycháním a slunečním úpalem. Použití štěpky je ideální způsob, jak udržet velké plochy zahrad bez plevele.
Web:
http://www.odpadyplzen.cz/
http://www.stepkaplzen.cz/
Adresa:
Ruská 1048/40
326 00 Plzeň - Východní Předměstí
Plzeňský kraj / okres Plzeň-město
Mobil:
+420 774 040 212
E-mail:
Provozní doba:
Po − Pá:
07.00 − 18.00
O víkendu po telefonické dohodě.

Fakturační údaje: Obory činnosti:

Karel Bařtipán

Ruská 1048/40
326 00 Plzeň

IČO: 67115411
DIČ: CZ7702122043

Obory činnosti:

Likvidace odpadu a suti
Poctivá firma
Likvidace odpadu a suti