Dvůr Krutěnice: Dovolená nejen v sedle

Také jste často přemýšleli, jaké to je cválat rozkvetlými loukami, před Vámi vlaje v rytmu pohybu koně jeho hříva a Vy, když se přikrčíte, máte krajinu před sebou jako v hledáčku objektivu lemovanou ušima zvířete? Tak jestli to ještě neznáte, neváhejte učinit Váš sen skutečností.

Hotelový a jezdecký areál Dvůr Krutěnice Vám nabízí pobyt v přírodě s nádechem luxusu, viz www.dvurkrutenice.cz. Přijíždíte-li k nám kvůli koním, jistě Vás také nadchnou naše prostorné, čisté, moderní stáje, krytá jezdecká hala soutěžních rozměrů, okolní terény vhodné k vyjížďkám a hlavně zkušení trenéři jezdecké školy.

Nejen o koně je u nás dobře postaráno. Chloubou krutěnického dvora je také jeho restaurace. Domácí kuchyně klade důraz na čerstvost a kvalitu surovin s využitím produktů regionálních dodavatelů. Naši kuchaři se snaží připravovat sezónní speciality, kromě běžných jídel zde najdete zvěřinu, jídla z čerstvých ryb a domácí moučníky. Rádi Vám zpříjemníme Vaše nevšední okamžiky – romantické večeře u krbu, rodinné oslavy, svatby s obřadem i posezení s přáteli u venkovního krbu s grilem.

Za zmínku stojí i nabídka doprovodných služeb a aktivit – víceúčelové hřiště s umělým povrchem, dětské hřiště, kulečník, ping pong, sauna, masáže, rybaření ve vlastním rybníce, blízká sportovní střelnice a mnoho cyklistických a turistických tras. U nás zkrátka najdete víc.

Přijďte zažít víc!

Golfové míčky Titleist - proč si je vybírají špičkoví profesionální hráči?

Golfové míčky Titleist mají důsledně propracovaný proces výroby a kontroly, což jim dává vysokou kvalitu a hra s nimi vás baví.

Nejlepší aplikace do auta

Pokud jste jeden ze šťastlivců, kteří vlastní automobil a nemáte přehled o všem, co s autem provádíte, případně co všechno Vám auto samotné nabízí, můžete si stáhnout zajímavé automobilové aplikace do Vašeho mobilního telefonu.

Golfové míčky TaylorMade - optimální volba pro hráče na každé úrovni

TaylorMade-Adidas Golf Company vyrábí golfové hole, míčky bagy a doplňky a je dceřinou společností německé firmy Adidas Group.