Dvůr Krutěnice: Dovolená nejen v sedle

Také jste často přemýšleli, jaké to je cválat rozkvetlými loukami, před Vámi vlaje v rytmu pohybu koně jeho hříva a Vy, když se přikrčíte, máte krajinu před sebou jako v hledáčku objektivu lemovanou ušima zvířete? Tak jestli to ještě neznáte, neváhejte učinit Váš sen skutečností.

Hotelový a jezdecký areál Dvůr Krutěnice Vám nabízí pobyt v přírodě s nádechem luxusu, viz www.dvurkrutenice.cz. Přijíždíte-li k nám kvůli koním, jistě Vás také nadchnou naše prostorné, čisté, moderní stáje, krytá jezdecká hala soutěžních rozměrů, okolní terény vhodné k vyjížďkám a hlavně zkušení trenéři jezdecké školy.

Nejen o koně je u nás dobře postaráno. Chloubou krutěnického dvora je také jeho restaurace. Domácí kuchyně klade důraz na čerstvost a kvalitu surovin s využitím produktů regionálních dodavatelů. Naši kuchaři se snaží připravovat sezónní speciality, kromě běžných jídel zde najdete zvěřinu, jídla z čerstvých ryb a domácí moučníky. Rádi Vám zpříjemníme Vaše nevšední okamžiky – romantické večeře u krbu, rodinné oslavy, svatby s obřadem i posezení s přáteli u venkovního krbu s grilem.

Za zmínku stojí i nabídka doprovodných služeb a aktivit – víceúčelové hřiště s umělým povrchem, dětské hřiště, kulečník, ping pong, sauna, masáže, rybaření ve vlastním rybníce, blízká sportovní střelnice a mnoho cyklistických a turistických tras. U nás zkrátka najdete víc.

Přijďte zažít víc!

Nomini - nová hvězda na herním nebi

V poslední době jsme svědky strmého nárůstu popularity online kasin, které nabízejí pohodlné a přitom vzrušující zážitky z hraní přímo z domova.

Jaké výhody nese půlení Bitcoinu?

Půlení Bitcoinu, známé také jako Bitcoin halving, je proces, při kterém se odměna pro těžaře Bitcoinu snižuje o polovinu.

Analytické nástroje v CRM: Jak předvídat chování zákazníků a zvyšovat prodej

CRM systémy (Customer Relationship Management) jsou klíčové pro moderní podnikání, protože pomáhají firmám lépe porozumět svým zákazníkům a efektivně s nimi komunikovat.