Jaké technické parametry bych měl vzít v úvahu při výběru golfového bagu Titleist?

Při výběru golfového bagu je třeba vědět, podle čeho vybírat. Pokud jste se rozhodli pro golfový bag Titleist, podívejte se na to, které z nich jsou nejpohodlnější na nošení a zároveň nejprostornější, jaká zvážit kritéria a podle čeho je vybírat.

Základní dělení golfových bagů

• Stand bagy – pro nošení na zádech, s nožičkami pro stabilní postavení, lehčí, s menším průměrem, vrchním dělením a počtem kapes.
• Cart bagy – k upevnění na golfový vozík, vyšší dělení a počet komor i kapes, větší, vhodné i pro nejnáročnější golfisty.
• Pencil bagy – víkendové či tréninkové, lehčí a úspornější, pro menší počet golfových holí.
• Tour bagy či Staff bagy – pro profesionály a zkušené golfisty na turnaje, větší průměr s větší nabídkou pro uložení golfových potřeb.
• Travel Covery – cestovní bagy s vyšší ochranou a snadnou manipulací s golfovým vybavením při přesunech, cestování a letecké přepravě.

Důležité parametry pro volbu bagu

• Vrchní organizér a počet komor – komfortní bagy mají až 14 komor v celé délce bagu pro omezení dotyku holí, nebo jen v horní části.
• Počet kapes – na oblečení, lahve s pitím, jídlo, míčky, GPS a příslušenství, držáky na ručníky, rukavice a deštníky, někdy s přihrádkou na puttery.
• Popruhy a rukojeti – hlavně při nošení Stand bagů, pohodlný popruh, který rozloží rovnoměrně váhu na ramena, vzduchové mezery Hip Pad v místě kontaktu se zády pro větrání, pro snadnou manipulaci držák v horní manžetě bagu a spodní úchyt Lift Grip pro snazší nakládání do auta.
• Hmotnost – snazší manipulace a komfort, lehké materiály kolem 2 kg.
• Nepromokavost – materiály omezující zašpinění, zvýšená odolností vůči dešti nebo nepromokavost.
• Základna bagu – pro stabilní postavení a rychlé uchycení na golfový vozík, zabrání přetáčení nebo sklouznutí bagu.

Golfové bagy Titleistu pro každého golfistu

Značka Titleist nabízí golfové bagy v široké škále hmotnostních variant. Vyberete si lehké bagy pro přenášení na hřišti, na cestování, pro umístění na vozík i turnajové bagy. Některé bagy jsou jen odolné proti oděru a ušpinění, jiné i voděodolné nebo nepromokavé a vodotěsné. Výběr se odvíjí od preferencí. Vyberte si správnou velikost a počet komor podle počtu holí. Váha bagu se odvíjí podle způsobu použití. Pokud golfový bag vozíte autem a věšíte na vozík, nemusí být ultra lehký a na cestování může mít zase třeba speciální povrchovou úpravu.

Jak vybrat ultra lehký bag Titleist

Ultra lehký golfový bag Titleist Players 4 Carbon Standbag váží pouhých 1,3 kg díky použití lehkého, pevného a odolného materiálu Rip-stop s konvexní mřížkou a nohám z uhlíkových vláken. Díky dvojitým, polstrovaným a širokým popruhům je golfový bag velmi pohodlný při nošení na zádech. Horní část bagu má uvnitř 4 přihrádky a k dispozici je 5 funkčních kapes. Tepelně izolovaná kapsa na svačinu, síťovaná kapsa na nápoj, kapsa na dálkoměr, na míčky, na oblečení a příslušenství. Mimořádně stylový designový bag je k dispozici v různých barvách a vzorech.

Jak vybrat lehký a sbalitelný golfový bag Titleist

Lehký Titleist Lightweight Cart Bag váží pouhých 2,5 kg, dá se snadno umístit na vozík i sbalit do kufru auta. Disponuje organizérem i více kapsami a budete mít díky němu pořádek ve své golfové výbavě. Horní část má 14 přihrádek na hole s oddělenou přihrádkou na putter, aby se o jiné hole nezasekával. Všech 12 kapes na golfové vybavení je navrženo tak, aby byly přístupné i při převozu bagu na vozíku. Golf je sport plný barev, proto jistě uvítáte, že si lze vybrat ze 4 barevných variant.

Jak vybrat větší turnajový bag Titleist

Největší bag Titleist je Tour Staff Bag, který má 9,5″. Tento turnajový bag jste možná viděli i na turnajích PGA u profesionálních golfistů. Horní část je polstrována měkkým velurovým povrchem, vnitřní prostor má 6 přihrádek na hole a 10 kapes různé velikosti na veškerou golfovou výbavu a příslušenství. Pevný materiál na pohled připomíná kůži, ale má speciální povrchovou úpravu, která je vysoce odolná a nejeví známky opotřebení ani po letech.

Jaký zvolit bag Titleist do nepříznivého počasí

Bagy Titleist vyrobené technologií StaDry, se hodí do každého počasí. Cartbag Titleist StaDry 15 má 14 přihrádek na hole s rozdělovačem po celé délce i sekci pro putter. Všech 9 kapes má snadný přístup zepředu, takže se do nich dostanete i při umístění bagu na golfový vozík. Vyzkoušet můžete i prémiový golfový bag Cartbag Titleist Premium StaDry, který má horní část s 15 přihrádkami po celé délce a 9 kapes zahrnujících kapsy na golfové příslušenství, trička, míčky, dálkoměr a oblečení. Díky stabilní spodní části se bag nepřevrhne a pevně stojí na svém místě.

Jak volit univerzální golfový bag Titleist

Společnost Titleist své golfové bagy neustále inovuje a zdokonaluje. I lehké golfové bagy pro nošení na hřišti už dnes mají velmi důmyslnou povrchovou úpravu a často se díky popruhu a poutkům snadno dají umístit i na vozík. Lehčí tašky tedy dnes už nejsou automaticky méně odolné. Výběr tedy závisí na preferencích každého golfisty. Pokud si chcete zahrát za každého počasí a potřebujete nepromokavý vak, nemusíte dnes už hledat kompromis. Golfový bag Titleist je tedy sázkou na jistotu.

Jak na fotovoltaiku - kvalitní projektová dokumentace je základ

Stoupající ceny energií spolu se stále většími ohledy na životní prostředí nutí majitele rodinných a bytových domů, ale také malé i velké firmy, hledat levnější a udržitelnější zdroje elektrické energie.

Údržba zahrady může být opravdovou radostí

Krásná zahrada může mít mnoho tváří a podob. Vždy záleží jen na osobním vkusu jejího majitele. Jisté však je to, že aby zahrada vypadala podle našich představ, vyžaduje to vždy spoustu práce.

Odemykání finančních příležitostí v roce 2023: Vydělávejte peníze z pohodlí domova

Ve stále se vyvíjejícím prostředí roku 2023 se hledání alternativních zdrojů příjmu stále aktuálnější než kdy předtím.