Festival pro opravdové rockery: Pekelný ostrov 2013

Po úspěšné premiéře v roce 2012 čeká na příznivce poctivé rockové muziky druhý ročník festivalu Pekelný ostrov v Holýšově (ostrov „U mlýna“). Rockový open-air nabídne z pátku na sobotu 12. – 13. července opět pestré hudební menu. Kapely se letos představí na dvou stejně velkých scénách. Kromě samotného ostrova, který bude dějištěm festivalu, bude pro návštěvníky opět připraveno stanové městečko s parkovištěm, a to na bezprostředně sousedící louce. Areál je poblíž hlavní silnice I/26 ve směru Domažlice-Plzeň. Je tedy velmi dobře dopravně dostupný.

Ostrov letos rozpálí pekelným ohněm Škwor v čele s Petrem Hrdličkou. Chybět nebudou ani oblíbené hity jako Malá nevěrná holka nebo Svařák v podání skupiny Harlej. Na holýšovském ostrově budou ovšem vítáni i příznivci punk-rocku. Na ty čeká punkový festivalový matador Visací zámek. Těšit se můžeme také na stále stoupající hvězdu Rybičky 48. Přijedou i ústečtí UDG, kteří jsou na velkých festivalech jako doma a vždycky to umí pořádně rozjet.

Stejně jako v loňském roce se i letos představí Olda Říha s Katapultem. Ten letos navíc slaví jubilejní 50. rok na rockové scéně. Těšit se opět můžeme také na Vildu Čoka, který vystoupí se svou skupinou Bypass. Naopak letošní premiérou na Pekelném ostrově bude koncert Aleše Brichty, který přijede se svojí AB band. V pekelné zahrádce holýšovského open-airu nebudou chybět ani hity jako Anděl, Dysgrafik či Chemie, a to v podání známého písničkáře, kterým je Xindl X.

Dále zahrají také kapela Traband, Dymytry, V3SKA, Ready Kirken, Debbi, Zvlášňý škola a další!

Na návštěvníky čeká mimo hudební nabídky pestrý festivalový doprovodný program, včetně soutěží o ceny. K osvěžení na festivalu bude k dispozici nabídka piv od Staropramenu.

Veškeré informace o vstupném aj. najdete zde. Těšíme se na Vás!