Aukce uměleckých předmětů

PROKONZULTA, a.s.

Specializujeme se na organizování a kompletní realizaci veřejných dražeb. Realizujeme veřejné dražby, aukce, výběrová řízení. Zajistíme i právní a daňovou podporu a poradenství, služby soudních znalců a odhadců.

Aukční centrum Bussmark, s.r.o.

Nabídka dražeb uměleckých předmětů, dobrovolných i nedobrovolných dražeb. Naše společnost má vlastní aukční síň s kompletním technickým zázemím. Veškeré dražby a VVŘ (veřejné výběrové řízení) jako první v České republice přenášíme živě obrazem i zvukem …

1. ART CONSULTING BRNO CZ, s.r.o.

Úspěšná aukční síň a prodejní galerie obrazů spjatá s rekordními prodeji obrazů (Kupka, Kokoschka, Kubišta). Aukce probíhají ve slavném Topičově sále v Praze. Zahrnuje internetové aukce a veřejné dražby (obrazy a jiné komodity), zajišťuje bezplatné ...

OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

Galerie Art Praha, spol. s r.o.

Významný přední prestižní aukční dům a galerie českého, slovenského i evropského vrcholného malířství. Přijímáme obrazy do exkluzivních aukcí a vykupujeme za hotové, nebo do komisního prodeje. Expertízy znalců a bezplatné poradenství.

Ing. Marek Mahler

Provádění dražeb předmětů z oblasti výtvarného a užitého umění a řemesel.

Milan Kamenický

Provádění dražeb mincí, medailí a dalšího numizmatického materiálu.

Art in Prague, s.r.o.

Prodej uměleckých předmětů na vlastních aukcích. Provozování prodejní galerie a aukční síně.

Aukce Elevo s.r.o.

Nabízíme Vám online aukční systém, který funguje na principu vyhlašování aukčních poptávek či nabídek. Jedná se o aukce v reálném čase.

Obrazy v aukci, s.r.o.

Pořádáme aukce obrazů, starožitností a knih. Zajistíme expertízu, popř. restaurování. Můžete nás kontaktovat i v případě, že si nejste jisti, zda je váš obraz vhodný do aukčního prodeje, neznáte autora, nebo je dílo poškozené. Ujmeme se i celé pozůstalosti ...

FOS, spol. s r.o.

Pořádání aukcí filatelie, numismatiky a vyznamenání. Nabízíme také související poradenství.

OTEVŘENO (Zavírá 17:00)

DOROTHEUM, spol. s r.o.

Aukční dům a prodejní galerie. Pobočka světoznámé vídeňské aukční síně s 300letou tradicí. Aukce, komisní prodej, zástavní činnost, výkup za hotové. Bezplatné poradenství. Interní experti přítomni 4 dny v týdnu.

ORLYS ART AUCTIONS, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti aukcí se zaměřením na umění a obrazy.

Galerie Kodl, s.r.o.

Aukční, prodejní a výstavní galerie realizuje umělecké výstavy, aukce, komisní prodej uměleckých děl, odborné rámování obrazů, zajišťuje znalecké posudky soudním znalcem, poskytuje odborné poradenství. Úzká spolupráce s předními experty v oboru.

OTEVŘENO (Zavírá 18:00)

VH&KB capital s.r.o.

Společnost, která se zabývá aukcemi, realitami a telekomunikacemi.

Galerie Kutná Hora, s. r. o.

Internetová online aukce obrazů českých a zahraničních malířů 19. a 20. století.